1968 yılında Mustafa Coşkuntuna tarafından otomotiv yedek parça sektörünün kalbi olan Bursa'da kurulan firmamız, kısa zamanda müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini kazanarak sektördeki yerini almıştır. 

Kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren firmamız, orijinal yedek parça sloganıyla çıktığı bu yolda güçlü sermayesi ve teknolojik altyapısı ile kalite ve güvenin adresi olmuştur.

 

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışına büyük önem veren firmamız, kurulduğu günden bugüne sahip olduğu tecrübe ve birikimlerini müşterilerine en doğru şekilde yansıtmaktadır.

 

40.000 çeşit ürün ve 500 farklı marka ile binek-ticari araç, forklift, iş makinaları, marin oto elektrik yedek parça ve aksesuarları, araç-motosiklet, marin ve endüstriyel aküleri ile ihtiyaçlarınıza en üst seviyede çözüm getirmektedir.

 

BLOG
YALAZOTOMOTİV BLOG

Biz Kimiz ?

Oto elektrik alanında ideali hedefliyoruz. Başarının ekip işi olduğunu biliyor, bu doğrultuda dinamik kadromuz ve sınırsız çeşidimiz ile Bursa'da faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.Geçmişten günümüze 50 yıllık birikimi geleceğe taşıyoruz.

Mobildeyiz !

Yalaz Otomotiv bilgisayarda, mobilde, tablette, kısaca kolaylıkla ulaşabileceğiniz her noktada!

Bize Ulaşın !

Aracınız ile ilgili sormak istediğiniz oto elektrik aksamı yanı sıra bakım malzemeleri ve bunun gibi birçok konuda size yardımcı olmaya hazırız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR